Sayısal Loto Süperstar Ne Demek


Sayısal Loto Süperstar Ne Demek ?

Süper star sayısal loto ikramiye tutarlarına ek ikramiyeler kazandıran bir oyundur.Süper Star tek başına oynanan bir oyun değildir.En az bir kolon Sayısal loto oynamanız gerek ve seçtiğimiz 6 tane sayının yanına ek olarak 1 tane süper star sayısı seçilip oynanabilen bir oyundur.

Çılgın Sayısal Loto Süper Star oynamak Kaç TL ?

Süper star oyununu oynamak için 1 kolon Sayısal loto doldurmanız gerek ve bir kolon 3 TL dir Bu kolon yanında birde süper star oynarsanız ödeyeceğiniz tutar 1,5 TL dir.Yani toplamda bir kolon için 3 TL + 1,5 TL = 4,5 TL ödersiniz.Süper starlı bir kolon sayısal loto oynama ücreti 4,5 TL dir.

Sayısal Loto Süperstar Nasıl Oynanır ?

Süper starlı sayısal loto oynamak için 2 değişik tasarımlı loto kuponlar hazırlanmış.Bu 2 Loto Kuponuyla da Çılgın Sayısal Loto Oyununa Katılım Sağlayabilir ve eğer isterseniz Süper Star sayısı seçip oynayabilirsiniz.

Sayısal Loto Süperstar

Sayısal loto süper star oyunu ile kazanılan ikramiyeye ek olarak ikramiye kazanabilirsiniz.Aşağıda nasıl ek olarak ikramiye kazandırdığı konusunda bilgiler verilmiştir.

Sayısal Loto Süperstar oynamak için Neden 2 farklı sayısal loto kuponu var?

Eğer süper star sayısını siz seçmek istiyorsanız A seçeneğinde olan loto kuponunu kullanmanız gerek.Süper star sayısını loto makinesine seçtirmek istiyorsanız B seçeneğindeki loto kuponunu kullanacaksınız.İki sayısal loto kuponu arasındaki fark bundan ibarettir.
A) Süper star sayısını siz kendiniz seçin diye tasarlanmış kupon resmi.Loto Kuponunun Büyük halini görmek için resim üzerine tıklayınız.

Kolonda 6 tane sayı seçimi yapıyorsunuz.Kolon üzerinde süper star yazan yerin yanındaki kutucuğu işaretleyip süper star sayı seçme bölümünden 1 tane sayı seçiyorsunuz.Unutmayın sadece süperstar oyunu oynanmıyor ! süper star oyunu oynamak için bir kolon doldurmanız gerek.Bir kolon 3 TL +süper star 1,5 TL = 4,5 TL ödersiniz.Süper starlı 1 kolon sayısal loto oynama ücreti 4,5 TL dir.
B) Süper star sayısını loto makinesine seçtirmek isteyenler için tasarlanmış loto kuponu. Loto Kuponunun Büyük halini görmek için resim üzerine tıklayınız.
Bu loto kuponu süper star sayısını otomatik şekilde loto makinesine seçtirmek isteyenler için yapılmıştır.Kolonda 6 tane sayı seçimi yapıyorsunuz ve kolon üzerindeki süperstar bölümünü işaretliyorsunuz.Loto makinesi sizin yerinize bir tane süper star sayısı seçecek. Bir kolon 3 TL + süper star 1,5 TL = 4,5 TL ödersiniz. Süper starlı 1 kolon sayısal loto oynama ücreti 4,5 TL dir.

Süper Star Oyunu Nasıl Oynanıyor ?

Yukarıda yazılı açıkladığımız bilgileri birde süper star loto oyunu nasıl oynanır resimli anlatım ile açıklayalım.Süper star loto oyunu tek başına oynanmaz bir kolon oynarken ek olarak süper star sayı seçimi yapılan bir oyundur.Sayısal loto’nun bir kolonu için 3 TL ödenir ek olarak süper star sayı seçimi olunca da 1,5 TL ödenir toplam da bir kolon için 4,5 TL ödenir.
Çılgın Sayısal Loto Süper Starlı Nasıl Oynanır Resimli Anlatım.Resmi Büyük Görmek İçin Resim Üzerine Tıklayınız.
Süper star seçmeden de sayısal lotoyu oynayabilirsiniz ! Çılgın sayısal loto kuponu üzerinde olan süper star seçeneklerini işaretlemeyin sadece 6 tane say seçin.Süper star sayı seçimi yapmadığınız için 1 kolon için 3 TL ödeme yapıp sayısal lotoyu klasik şekilde oynamış olursunuz. Sayısal Loto’yu Süper Star Seçeneği İle Birlikte Oynadınız Peki Süper Star’ın Kazandıracağı Ek İkramiye TL Bilgileri Nelerdir? Süper Starlı şekilde Sayısal Loto Oynadınız Ve kazandıracağı ek ikramiye TL bilgileri nedir?
A) Seçtiğiniz 6 sayıdan 6 sını bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.6 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak 5.000.000 TL kazanırsınız. B) Seçtiğiniz 6 sayıdan 5 sayı bildiniz +artı Joker sayısını bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.5+1 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak 2.500.000 TL kazanırsınız. C) Seçtiğiniz 6 sayıdan 5 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.5 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak dört bilen ikramiye tutarının 10 katını kazanırsınız.
D) Seçtiğiniz 6 sayıdan 4 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.4 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak dört bilen ikramiye tutarının 50 katını kazanırsınız.
E) Seçtiğiniz 6 sayıdan 3 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.3 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak üç bilen ikramiye tutarının 100 katını kazanırsınız.
F) Seçtiğiniz 6 sayıdan 2 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.2 sayı bilen ikramiyesi +200 TL kazanırsınız.
G) Seçtiğiniz 6 sayıdan 1 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz 20 TL kazanırsınız.
H) Seçtiğiniz 6 sayıdan hiç sayı bilmediniz ama süper star sayısını bildiniz 10 TL kazanırsınız.

Çılgın Sayısal Loto Süperstar Sonuçları

Çılgın sayısal loto çekilişinde sayı sonuçları aşağıdaki resimde gördüğünüz şekilde açıklanır.Sayısal loto sayı sonuçlarında hangi sayının süperstar sayısı olduğu resim üzerinde gösterilmiştir.