Kazı Kazan (Hemen Kazan) Hakkında Genel Bilgiler

Kazı kazan olarak bilinen oyunun gerçek ismi aslında hemen kazandır. Milli piyango tarafından düzenlenen kazı kazan şans oyunu yasal niteliktedir. Sokakta dolaşırken rastladığımız seyyar milli piyango bayilerinde yada şans oyunları oynanan bayilerde milli piyango biletleriyle birlikte kazı kazan biletlerini de görürüz.

Kazı kazanın(Hemen Kazanın) On Numara - Sayısal Loto -Süper Loto - Milli Piyangodan Farkı Nedir?

Sayısal loto, süper loto, şans topu, on numara ve milli piyangoda çekiliş sistemine göre ikramiyeler belirlenmekteyken kazı kazanda (hemen kazanda) durum biraz farklıdır. Adındanda anlaşıldığı üzere ikramiye kazanılsada kazanılmasada sonuç o anda belli olur.

Kazı Kazan (Hemen Kazan) Bileti Nereden Alınır?

Kazı kazan bileti tüm milli piyango seyyar bayilerinde ve yetkili bayilerinde bulunmaktadır. Şans oyunlarının oynanabildiği ve milli piyango biletinin alındığı her yerde kazı kazan biletide satılmaktadır.

Kazı Kazan (Hemen Kazan) Nasıl Oynanır?

Kazı kazan biletinde bulunan metalik renkli kısım metal bir şeyle kazınır. Metal para bu işlem için yeterlidir. Metal para ile kazınan kazı kazan biletinde altı adet rakam (para miktarları) çıkacaktır. İkramiye kazanabilmek için bu çıkan rakamların 3 tanesinin aynı sayı olması gerekmektedir. 3 adet aynı olan rakam ikramiye olarak alacağımız ücrettir. Örnek kazı kazan bileti aşağıdaki şekilde verilmiştir.
Görseldeki kazı kazan resmi eski bir kazı kazan kartına aittir. Kazı kazan kart üzerinde yera alan resimler-görseller ve kazı kazan kart ücreti zaman içerisinde değişebilir. İkmiraye kazanma mantığı değişmez. loto bayisi kazı kazan örnek

Kazı kazan (Hemen Kazan) Örneği

Yukardaki örnek kazı kazan biletinde görüldüğü gibi 3 adet 5000tl çıkmış ve 5000 tl ikramiye kazanmıştır. Tabi her zaman kazanılan ikramiyeler bu kadar büyük miktarlarda değildir. Aşağıda daha küçük ikramiyenin kazanıldığı biletimiz gösterilmiştir.
lotobayisi kazıkazan örnek bilet
Yukarda ise 100 tl ikramiye kazanan kazı kazan örnek bileti verilmiştir.

Kazan Kazan (Hemen Kazan) Ücreti Ne Kadardır?

Kazı kazan ücreti 1 TL dir.

Kazı Kazan İkramiyesi Nereden Alınır?

Kazı kazan kartları arasında yer alan bilgilendirme yazılarınız okuyunuz ve milli piyango bayilerinden güncel bilgiyi alınız.

Şans Dağı Fiyatı

Kazı kazan kartların güncel fiyatlarını milli piyango bayilerinden öğrenmek en doğrusudur.

Online Kazı Kazan Nasıl Oynanır

01.08.2020 itibari ile millipiyango 10 yıllığına özel bir firmaya devredildi.Milli piyango işletmesini devir alan firma internet sitesi üzerinden de kazı kazan oyununu oynatiyor.İlgili websiteye ulaşmak içi google a "" milli piyango online " yazı aratırsanız websitesi karşınıza çıkacaktır. Şans dağı oyunu , kazı kazan şans dağı , kazı kazan oyunu , kazı kazan 12 ay şans , kazı kazan altın , kazı kazan yeni